PRANEŠIMAS

SVARBI INFORMACIJA!!!

Informuojame, kad prieš atvykstant į Kauno savivaldybės įmonės „Kapinių priežiūra” administracijos padalinį yra būtina užsiregistruoti iš anksto.

Registracija vykdoma tel.: +370 37 24 29 97, +370 37 20 66 89.

Pažymime, jog reikalavimas dėl klientų registracijos neturi įtakos Kauno savivaldybės įmonės „Kapinių priežiūra“ teikiamoms leidimo laidoti išdavimo bei laidojimo paslaugoms – jos teikiamos įprastine tvarka.

Svarbu nepamiršti, jog nuo 2022 m. balandžio 4 d. klientams, norintiems apsilankyti Kauno savivaldybės įmonėje „Kapinių priežiūra“ rekomenduojama paisyti pagrindinių infekcijų kontrolės ir asmenų apsaugos priemonių reikalavimų – dėvėti nosį ir burną dengiančią medicininę veido kaukę ar respiratorių, dezinfekuotis rankas, laikytis saugaus atstumo.

Dėl leidimo laidoti išdavimo prašome vykti į kapines arba kreiptis į kapinių vedėjus. Kapinių vedėjų kontaktinė informacija nurodyta adresu: https://kaunokapiniuprieziura.lt/kapiniu_sarasas/

Kapavietės atsakingo asmens pakeitimas bei kapavietės statybos ar rekonstrukcijos darbų leidimų išdavimas vykdomas ir nuotoliniu būdu. Prašome perskaityti žemiau prisegtuose failuose pateiktą informaciją ir su nurodytais dokumentais kreiptis el. paštu: klientuaptarnavimas@kaunokapiniuprieziura.lt